• شماره تماس: 45642680-031
  • شماره فکس: 45642675-031

نکات قابل تامل قبل از خرید تجهیزات باشگاه بدنسازی

لذا به همین منظور ما از دستگاه های بدنسازی استفاده می کنیم تا بدن خود را همیشه آماده نگاه داریم. همچنین ایجاد، حفظ و تقویت فضای ورزشی یکی از لذت بخش ترین قسمت های طراحی یک باشگاه بدنسازی است. چیدمان مکان قرارگیری تجهیزات بدنسازی می بایست طوری طراحی شود که تمایل ورزشکاران را در ادامه تمرینات بدنسازی بیشتر کند.
هرگاه قدم به داخل يک باشگاه ورزشی می گذاريد، اولين چيزی که چشم همه به آن خیره می شود، مجموعه‌ای از دستگاه‌‌‌های بدن‌سازی است که روی عضلات متعدد کار می کند. دستگاه ها و تجهیزات باشگاهی، مرکز توجه بسیاری از مشتریان باشگاه بدنسازی می باشند که می تواند به تنهایی درآمدزایی باشگاه‌های فیتنس را چندین برابر افزایش دهد.
فروش لوازم ورزشی امروزه به طور فزاینده رو به افزایش است. در حقیقت می توان دلیل این افزایش فروش را توجه مردم به خواسته های تناسب اندام و زیبایی دانست. یک باشگاه ورزشی خانگی با برخورداری از چند قطعه از لوازم ورزشی می تواند در برگیرنده تمام اهداف تناسب اندام افراد باشد. لوازم ورزشی به طور کلی در راستای افزایش قدرت، استقامت و موارد کاهش وزن ساخته شده اند. هدف استفاده از آنها تمرکز بالا و حفظ سلامتی است. در این بین برخی افراد در جستجوی خرید لوازم ورزشی برای باشگاه خود و برخی دیگر برای فضای خانه خود هستند. در واقع هر هدفی باشد، لوازم ورزشی جزء جداناپذیر زندگی امروز است.
وسایل بدنسازی ایرانی در سال های اخیر از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده است؛ به شکلی که آن ها توانستند در مواردی از دستگاه های بدنسازی چینی جلو بزنند و خود را به عنوان وسایل بدنسازی با دوام و مدرن معرفی نمایند. از نمونه آن ها می‌توان به کارخانه تولید وسایل بدنسازی شرکت پارس ورزش نگین اشاره کرد.
قبل از آنکه به فکر خرید تجهیزات بدنسازی مناسب باشید، نخست باید از نیازهای ورزشی خود، مقدار بودجه و محل خرید، آگاهی‌های لازم را بدست آورید. وسایل بدنسازی باشگاهی از تنوع کیفیت زیادی برخوردار هستند و هر مدیر باشگاه به تناسب توان مالی و اطلاعات خود، مدلی از آن ها را انتخاب و خرید می کند. در واقع مدیران موفق در این عرصه با انتخاب بهترین تجهیزات و بهره گیری از امکانات مدرن، زمینه افزایش درآمد سالن های ورزشی خود را در اولویت قرار می دهند. به طور حتم هر فروشگاهی متفاوت از فروشگاه دیگری است. این تفاوت را می توان از نوع شرایط فروش، تنوع و کیفیت محصولات طبقه بندی کرد. همین تفاوت ها ممکن است ما را در مسیر خرید، دچار سردگمی کند و باعث شود هزینه ای بی مورد برای محصولی غیر قابل نیاز پرداخت کنیم. لذا قبل از مراجعه به فروشگاه تجهیزات بدنسازی، بهتر است نکاتی را در نظر بگیریم.
برای انتخاب دستگاه مناسب باشگاه بدنسازی، معيارهايی وجود دارد که در ادامه به صورت چندین نکته اشاره خواهد شد.

تغذیه و بدنسازی


وضعیت جسمانی شما

پیش از جستجوی برای خرید وسیله بدنسازی، وضعیت جسمانی خود را ارزیابی کنید. در صورت داشتن مشکلات سلامتی مانند دیابت یا بیماری قلبی، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. آنها می توانند شما را به بهترین روش تمرین که مناسب شرایط شما است هدایت کنند. به عنوان مثال: افرادی که دچار مشکلات ستون فقرات هستند، به هیچ عنوان نباید تمرین هایی شدید و مرتبط با این ناحیه را با اسکات انجام دهند. در واقع شما می خواهید بیشتر از تمرین خود سود ببرید و نمی خواهید روند معمول باعث مشکلات بیشتر پزشکی شما شود، لذا تعادل را در تمرین های خود پیدا کنید و در راستای آن حرکت کنید.


استفاده از دستگاه هایی که دوست دارید

اغلب سخت است یک دستگاه بدنسازی را در یک فروشگاه آزمایش کنید، به همین دلیل می توانید به یک باشگاه بروید. قبل از خرید، برای یک ماه در یک باشگاه بدنسازی ثبت نام کنید و هر نوع تمرین و دستگاهی را امتحان کنید تا با آن ها بیشتر آشنا شوید و ببینید چگونه بدن شما به آن تمرین پاسخ می دهد.
اگر می خواهید بازوهای خود را به چالش بکشید از دمبل، هالتر و دستگاه های مرتبط استفاده کنید. دقیقا بدانید چه تمرینی و چه وسیله بدنسازی برای کدام عضله است. در حالی که سعی می کنید تجهیزات مختلفی را امتحان کنید، بهتر است از کسانی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند اطلاعات کافی را بدست آورید.


چقدر هزینه دارد

تجهیزات بدنسازی در طیف گسترده ای از قیمت ها و مدل ها قرار می گیرند، به طوری که اکثر مردم می توانند آن ها را تهیه کنند. با این وجود، ممکن است تجهیزات ارزان تر زودتر مستهلک می شوند و یا تجهیزات گران قیمت تر که ممکن است به کار شما نیایند را خریداری کرده و هزینه گزافی را برای آن پرداخت کنید. لذا بهتر هست بین مقدار بودجه پرداختی خود و کیفیت لوازم، تعادل ایجاد کنید.


بررسی های لازم را انجام دهید

هنگامی که شما برای خرید یک وسیله بدنسازی اقدام می کنید، ابتدا تحقیق خود را انجام دهید و وسیله بدنسازی را که به نیاز و اهداف ورزشی شما نزدیک است را انتخاب کنید و از خرید خود لذت ببرید. تجهیزات ورزش خانگی می تواند یک راه عالی برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها باشد، اما تنها اگر شما از آن به طور منظم استفاده کنید.
همچنین از مجلات و مقالات اینترنتی نیز می توانید جهت کسب آگاهی های لازم استفاده کنید. اهداف ورزشی خود را در راستای افزایش قدرت و پرورش عضلات، افزایش انعطاف پذیری، بهبود استقامت و در افزایش سلامت خود بشناسید.

از خدمات هر فروشگاه تجهیزات بدنسازی اطلاع پیدا کنید

باید از خدمات فروشگاهی که تجهیزات بدنسازی را خریداری می کنید، اطاعات لازم را کسب کنید. این امر خود نشانی از اعتبار فروشگاه و ارزشی می باشد که برای مشتری قائل شده است. خدماتی نظیر نصب و ارسال سریع، پاسخگویی در هر زمان، ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش از مهمترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود. شرکت پارس ورزش نگین در راستای این باور، خدمات پس از فروش و تضمین قطعات را جزء وظایف خود در قبال مشتری می داند؛ لذا کلیه دستگاه های تولیدی این شرکت دارای یک سال گارانتی، دوسال وارانتی و ده سال خدمات پس ار فروش می باشد.
شرکت پارس ورزش نگین با مجموعه ای از کامل ترین محصولات و خدمات، از مشاوره و طراحی تا تجهیز باشگاه بدنسازی و مجموعه ورزشی در خدمت شماست. کافی است با ما در ارتباط باشید و از مشاوره طراحی و خرید تجهیزات ورزشی و بدنسازی اعم از تجهیزات باشگاهی و تجهیزات ورزش‌های گروهی تا محصولات ورزشی حرفه ای خانگی به سهولت بهره مند شوید.

کلسترول و بدنسازی

قیمت مناسب را پیدا کنید

در بررسی های خود سعی کنید هزینه واقعی را پیدا کنید. جایی که تخفیف زیاد ارائه می دهند، دلیل بر داشتن کیفیت نیست. تجهیزات بدنسازی باید دارای کیفیت ساخت بالا باشند، زیرا شما ممکن است تنها یکبار برای آن ها هزینه پرداخت کنید. افرادی که تجهیزات بدنسازی را برای باشگاه خود می خواهند، باید محصولاتی با کیفیت و طول عمر بالا را خریداری کنند تا رضایت مشتری را برای توسعه کسب و کارشان جلب کنند.
ورزشکاران به باشگاه شما می آیند تا نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنند، بهترین نتایج را بگیرند و این لازمه داشتن تجهیزات پیشرفته بدنسازی است. همیشه مقدار قیمت و کیفیت را به تعادل برسانید، این بدان معناست که به دنبال ارزانترین یا گرانترین نباشید، به دنبال وسیله ای باشید که دارای کیفیتی در حد نیازهای ورزشی و مقدار بودجه شما باشد. در کنار قیمت هر محصول، به مالیات فروش و هزینه های نصب و ارسال نیز می بایست توجه داشته باشید.
با استفاده از مشاوره ساده و تجهیزات بدنسازی پارس ورزش، محصولات ورزشی کارا و اثربخش را به باشگاه خود هدیه دهید. شرکت پارس ورزش نگین یکی از حرفه ای ترین شرکت های ارائه دهنده تجهیزات بدنسازی با بیش از سه دهه سابقه درخشان است که سعی دارد تا برای کسانی که قصد تجهیز باشگاه های بدنسازی را دارند اما قدرت تصمیم گیری به دلیل شرایط مالی یا تنوع بالای کالا را ندارند، خدماتی ارائه دهد تا با کمترین هزینه بتوانند بهترین محصول رو داشته باشند. در واقع شرکت پارس ورزش نگین این فرصت را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد تا بتوانند تنوع وسیعی از برندها و محصولات بدنسازی مانند: دمبل، هالتر، میزهای دراز و نشست، دستگاه ها یا ماشین های بدنسازی و غیره … را در یک مکان در اختیار داشته باشند و هر یک را بسته به نیازهای خود انتخاب کنند.


خطرات بدنسازی

تطبیق پذیری
مردم در وهله اول به دنبال لوازم ورزشی مورد نظر خود هستند، زیرا آنها از اینکه می توانند تمرین های مختلفی را با استفاده از یک قطعه تجهیزات انجام دهند، اطمینان حاصل می کنند. بعضی از بهترین لوازم ورزشی می توانند در حدود ۶۰ تمرین مختلف را در دسترس ورزشکار قرار دهند. بعضی از مردم فقط می خواهند ماهیچه های بالا تنه خود را پرورش دهند و برخی دیگر ورزش های هوازی برای کاهش وزن را در نظر دارند. در هر صورت باید قبل از خرید، درباره اهداف ورزشی خود فکر کرده و آنها را الویت بندی کنید.
راحتی در استفاده
لوازم ورزشی باشگاه بدنسازی به آسانی در هر زمان و با دسترسی راحت قابل استفاده هستند. زمانی که در خانه هستید و یا از محل کار به باشگاه بدنسازی باز می گردید، می توانید در کوتاه ترین زمان تمرین های خود را شروع کنید، چون می دانید که مثلا: دوچرخه ثابت برای ورزش کردن در همین نزدیکی شما است. آنها کاملا بر اساس تمام نیازها و چیزی فراتر از آن برای شما طراحی شده اند. ماهیت اصلی این تجهیزات تمرکز بر ورزش و نظارت دقیق در برنامه تمرینی است.
ایمنی و ثبات
بسیاری از بهترین لوازم ورزشی باشگاه بدنسازی با کیفیت بالا ساخته شده اند، که این امر باعث می شود هرگاه افراد زیادی با آنها به طور مکرر و شدید تمرین می کنند، دچار صدمه نشوند. اثرات سوء تجهیزات ورزشی برای سلامتی انسان بسیار پایین هستند؛ فقط در زمانی که خود شخص استفاده نادرست از دستگاه انجام دهد، احتمال ایجاد خطر وجود دارد. اگر لوازم ورزشی باشگاه بدنسازی با کیفیت بالا را خریداری کنید، می توانید نسبت به ثبات (عدم خرابی) دستگاه در بلند مدت اطمینان حاصل کنید.
اهداف شما چه هستند؟
برخی از لوازم ورزشی برای تمرینات پا و بازو طراحی شده اند؛ مثل تجهیزات بدنسازی: دمبل و یا هالتر. برخی دیگر نیز برای تمرین‌های هوازی طراحی شده اند؛ به طوری که افرادی که سعی در کاهش وزن و لاغری دارند، می توانند سطح آمادگی جسمانی خود را نیز تقویت کنند. لوازم ورزشی که با وزنه سر و کار دارند، برای افرادی است که به دنبال بهبود کلی در سطح تناسب اندام خود هستند و می خواهد عضلات خود را پرورش دهند. همچنین افرادی دیگر با استفاده از ورزش تعلیق تی آر ایکس (TRX) درصدد افزایش هسته بدن، تعادل، استقاومت و انعطاف پذیری خود هستند؛ لذا باید اهداف خود را به خوبی بشناسید.

اطلاعات تماس

  • نشانی کارخانه: اصفهان­،شهرک ­صنعتی مورچه خورت، فاز 4 ، خیابان دکتر حسابی، حسابی 4، پلاک 613/1
  •  تلفن:  45642675-031 و 45642680-031 
    •  مدیریت :  09131180685 اقای عباسی
    •   مدیر فروش : 09338888005
  •  ارتباط با کارشناسان فروش :  09130367588 , 09337777004 ، 09335555009
  •   دفتر تهران :09130377588 , 09383333009
  •   واحد خدمات پس از فروش : 09337777006
 

آمار بازدید

امروزامروز150
دیروزدیروز798
هفتههفته176
ماهماه990
کل بازدیدکل بازدید2838021