• شماره تماس: 45642680-031
  • شماره فکس: 45642675-031

چه برندی از دستگاه های بدنسازی را خریداری کنیم؟

یکی از نقاط قوت هر باشگاه ورزشی، تجهیزات ورزشی و بدنسازی مورد استفاده در آن باشگاه می باشد. از همین رو تجهیز باشگاه بدنسازی با برندهای معتبر، ارزش افزوده بسیاری برای باشگاه ورزشی شما به همراه خواهد داشت.

 

برند دستگاه های بدنسازی


کسانی که به دنبال تجهیز سالن ورزشی خود هستند همواره با چالش انتخاب مناسب ترین دستگاه های بدنسازی روبرو می‌شوند. امروزه در بازار خرید و فروش دستگاه های بدنسازی، به قدری با تنوع برندها مواجه می‌شویم که برای انتخاب بهترین گزینه ممکن است سردرگم شویم. انتخابی که نه تنها می بایست کیفیت مطلوبی را دارا باشد بلکه با استانداردهای اقتصادی ما نیز باید همسو باشد.


پارس ورزش مفتخر است با داشتن نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات پیشرفته، همواره پیشرو در ارائه فناوری های روز دنیا در حوزه ورزش به ویژه بدنسازی و فیتنس باشد و در راستای رضایتمندی بیشتر ورزشکاران عزیز، ضمن تولید تخصصی تجهیزات ورزشی و بدنسازی با برند این پارس (Inpars)، عرضه کننده سایر برندهای تولیدکننده تجهیزات ورزشی و بدنسازی باشد که از پیشتازان فناوری ورزشی در حوزه خود هستند. در ادامه به معرفی هر یک از برندهای تولیدکننده تخصصی تجهیزات ورزشی و بدنسازی می‌پردازیم.


1. تکنوجیم خانگی
شرکت تکنو جیم در سال 1983 در کشور ایتالیا تاسیس شد. شرکت تکنوجیم با بیش از 1250 پرسنل در ایتالیا فعال است و بیش از 12 پایگاه مرکزی در آمریکا، اروپا، آسیا و خاورمیانه دارد. 85% از محصولات این شرکت به سراسر نقاط جهان از جمله ایران صادر می شوند. در حال حاضر بیش از 35000 مرکز ورزشی و پزشکی - ورزشی و نیز بیش از 20 هزار واحد خصوصی از دستگاه های بدنسازی تکنوجیم ایتالیا استفاده می کنند.
 


2. freemotion
فری موشن در سال 1999 در آمریکا تاسیس شد. فیری موشن یک شرکت تابعه از فیتنس و آیکون هلس است که به ارائه دستگاههای آمادگی جسمانی همراه با ارائه خدمات به مشتریان پرداخته است. شرکت آیکون هلس و فیتنس در دسامبر سال 2000 میلادی، شرکت فیری موشن را خرید و به عنوان بخش تجاری خود تاسیس کرد. در حال حاضر دستگاه بدنسازی شرکت فری موشن، از طریق نیروی فروش خود به سایر کشورها نظیر کشور ایران توزیع می شود.
 


3.  استار تراک (star trac)
شرکت سلامت و فیتنس star trac قبلا با نام flex fitness فعالیت می کرد. سپس به دلیل خرید سهام flex fitness توسط شرکت استار تراک در انگلستان، نام آن به شرکت سلامت و فیتنس star trac تغییر یافت. این شرکت در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در ایرواین کالیفرنیا قرار دارد. شرکت استار تراک در ساخت تجهیزات فیتنس در کشور آمریکا مشغول می باشد. این شرکت محصولات کاردیو از قبیل تردمیل، استپر توتال بادی، دوچرخه، اسپینر و محصولات بدنسازی شامل دستگاه های بدنسازی، چند ایستگاهی، صفحه هالتر، وزنه و نیمکت تولید می کند.
 


4. پریکور (precor)
پریکور در سال ۱۹۸۰ توسط آقای دیوید اسمیت تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در آمریکا واقع شده است و از جمله برندهای شناخته شده این شرکت می توان به Salmon, Wilson, Sunnto, Arc’teryx و Mavic اشاره کرد.
 


5. MBH fitness چین
شرکت  MBH fitness از سال ۲۰۰۱ در یک کارگاه کوچک در چین کار خود را آغاز کرد. ام بی اچ MBH)) فیتنس یکی از تولیدکننده های دستگاه بدنسازی و تناسب اندام در چین می باشد که محصولات آن در ایران نیز در برخی از باشگاه های ورزشی یافت می شود. از جمله برندهای دستگاه های بدنسازی MBH می توان به اس سون (S7)، ام یو (MU)، ام ان (MN)، ام تی ام (MTM) اشاره کرد. در ایران نیز شاهد ساخت نمونه این دستگاه های بدنسازی طرح ام بی اچ (MBH) بوده ایم که این نمونه را به صورت تلفیقی از مدل ام بی اچ و طرح‌های دیگر تولید نموده اند.
 


6. لکس کو (LEXCO)
شرکت لکس کو در سال ۱۹۹۸ در کشور کره جنوبی تاسیس شد. شرکت لکس کو با شعار " پاسخ به تغییر و توسعه نوین" به عرضه تجهیزات ورزشی پرداخته است. محصولات این شرکت کره ای به سایر کشورهای دیگر نظیر ایران صادر می شود.
 


7.فیتنس سوپر اسپرت
شرکت فیتنس سوپر اسپرت که دفتر مرکزی آن در آلمان مستقر است، محصولات خود را در دو بخش ارائه می دهد: دستگاه های قدرتی و دستگاه های هوازی. خدمات این شرکت شامل سه بخش نصب، گارانتی و قطعات یدکی دستگاه ها و تجهیزات ورزشی می‌باشد.

 

8.تجهیزات بدنسازی و پرورش اندام شرکت هویست (HOIST)
شرکت هویست واقع در سن دیگو آمریکا از جمله شرکت های تولیدکننده تجهیزات ورزشی و بدنسازی است که تجهیزات فیتنس خود را به دو بخش تجهیزات خانگی و تجهیزات باشگاهی تقسیم نموده است. دستگاه های بدنسازی های هویست آمریکا در راستای توسعه محصول و بازار خود، از ابتدای سال 2014 بازار خاورمیانه را جزو یکی از بازارهای دلچسب خود انتخاب کرد و در این راستا صادراتی نیز به کشور ایران داشته است.  
 


9.شرکت ایمپالس شرکت Impulse (Qingdao) Health Tech Co., Ltd در سال 1991 در چین تاسیس شد. ارائه محصولات خانگی و باشگاهی و حرفه ای شامل ایستگاههای قدرتی، هوازی، ایستگاههای تمرینهای گروهی، تجهیزات بازتوانی و سایر لوازم ورزشی مانند تجهیزات ورزشهای زمستانی و ... ، بخشی از فعالیتهای گسترده این شرکت می باشد.

 


10.المپیک اسپرت
گروه تولیدی ورزشی المپیک اسپرت در سال 1380 در شهر ملارد ایران تاسیس شد. عمده فعالیت های این شرکت در زمینه تولید دستگاههای بدنسازی می باشد.

 


11. گروه ورزشی مبارز
گروه صنعتی ورزشی مبارز در سال 1372 در استان البرز با هدف طراحی /ساخت و تجهیز اماکن ورزشی تاسیس گردید. این شرکت در سال 1375 ساخت لوازم و تجهیزات بدنسازی و فیزیوتراپی را آغاز نموده و به عنوان یکی از ارائه دهندگان تجهیزات بدنسازی کشور می باشد.


علاوه بر برندهای داخلی مطرح شده، شرکت هایی نظیر آسمان فیتنس، رویان اسپرت، بدنسازی لطیفی، گروه تولیدی ورزشی انرژی فول، گروه تولیدی عمران نوین، طلوع ورزش ایرانیان، پارس اسپرت، تک نام اسپرت، گروه صنعتی تکنیک، تولیدی ورزشی الموت کوشا، ناتیلوس، امید اسپرت، آرکا فیتنس، کروز اهر، اینپارس و ... نیز در کشور عزیزمان ایران به تولید و عرضه تجهیزات ورزشی و بدنسازی می‌پردازند.

 

شرکت اینپارس با بیش از 30 سال سابقه در صنعت قطعه سازی و ساخت دستگاه های ورزشی عظیم صنعتی؛ پس از سالها تحقیق و تفحص و دانش اندوزی در زمینه تولید تجهیزات بدنسازی حرفه ای، از سال 1388 با تمام قوا پا به عرصه طراحی و تولید دستگاه های ورزشی و تجهیزات باشگاه بدنسازی در سطح ملی گذاشت، به نحوی که هم اکنون با برآورده ساختن نیازهای تجهیزات ورزشی و انواع دستگاه بدنسازی و عرضه آن به ارگان های دولتی، اماکن و سالن های ورزشی و باشگاه های بدنسازی عمومی و خصوصی در سراسر کشور یکی از شناخته شده ترین برند های تجاری می باشد.


کیفیت مواد اتصالات قطعات اصلی، جوشکاری ها و استحکام
 شرکت بدنسازی اینپارس با بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و تجربه ارزشمند و غنی خود سعی نموده است نسبت به سایر شرکتهای فعال در زمینه دستگاه های بدنسازی، خود را متمایز نماید. در زمینه کیفیت مواد اتصالات قطعات اصلی و استحکام، با وجود اینکه اکثر شرکت های تولیدکننده وسایل بدنسازی ادعا می نمایند که تولیدات آن ها از بیشترین استحکام و بهره وری برخوردار است، ولی اینگونه نیست و بعضی از آنها تولیدات مقاومی ندارند. با این وجود دستگاههای بدنسازی تولیدی اینپارس به گونه ای است که اتصالات قطعات اصلی از پیچ و مهره های آبکاری و بعضا فولادی تشکیل شده است و جهت استفاده ورزشکاران عادی و حرفه ای ارائه می شود.


موقع انتخاب دستگاه های بدنسازی، یکی از نکات حائز اهمیتی که می بایست هنگام خرید بدان توجه شود، چهارچوب محکم و نوع جوش دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی است. گروه ورزشی پارس ورزش با توجه به اهمیت وافری که برای سلامتی تمامی ورزشکاران قائل است، تلاش نموده است از جوشکاری با سیم co2 که دارای بالاترین استاندارد با تکنولوژی نانو است جهت تولید دستگاه های سالن ورزشی بهره گیرد.

 

تراز بودن دستگاه بدنسازی
یک شرکت تولیدکننده تجهیزات ورزشی مطلوب در بازار امروزی می بایست به خوبی به مقوله تراز بودن تجهیزات ورزشی روی زمین، استحکام وسایل نصب شده سفت های وزنه ها، کابل و استحکام نشیمن گاه های دستگاه و نحوه اتصال آن اشراف داشته و آن را اجرایی نماید. از آن جایی که نگهداری مناسب از تجهیزات بدنسازی و ورزشی باعث افزایش طول عمر و سلامت دستگاه می‌شود، لذا برای سلامتی دستگاه شرکت اینپارس سعی نموده است در طی فرآیند تولید، کلیه دستگاهها توسط ابزارآلات و تجهیزات روز دنیا که شامل ترازها و زاویه سنج های دیجیتال می باشد، طراحی، تولید و نصب می شود.


ایمنی دستگاه بدنسازی
با توجه به اهمیت توجه به سلامتی ورزشکاران، دستگاههای بدنسازی تولیدی می بایست با به روزترین اصول ایمنی و پزشکی تولید شوند. اگر دستگاه بدنسازی محکم و بادوام ساخته شود ولی در زمان اجرای حرکات بدنسازی، به بخشی از بدن آسیب وارد کند و در یک کلام ایمنی لازم و کافی را نداشته باشد، آن دستگاه هیچ ارزشی ندارد؛ حتی اگر در آمریکا و یا اروپا ساخته شده باشد. همچنین اگر بدون هیچ گونه آسیبی، کار کردن با آن باعث رشد و افزایش قدرت موردنظر بدن نشود نیز به همین گونه است. لذا شرکت های تولیدکننده تجهیزات ورزشی و دستگاه های بدنسازی، می بایست با اهتمام لازم و کافی بر استانداردهای روز دنیا، در تمامی بخشهای تحقیق و توسعه، خط تولید و واحدهای کنترل کیفیت؛ محصولاتی با کیفیت بر پایه تکنولوژی های روز دنیا، همراه با خدمات پشتیبانی مطلوب و درخور مشتریان عرضه کنند. در این راستا تمامی دستگاه های اینپارس تحت لیسانس کنترل کیفیت مورد تست قرار می گیرند و دارای گارانتی و تضمین کیفیت می باشند. اینپارس دارای مرکز توسعه و تحقیقات می باشد و روزانه به دنبال راهکارهای جدید برای رفع مشکلات ورزشکاران در زمینه فیتنس و بدنسازی می باشد. در این زمینه کلیه دستگاههای بدنسازی اینپارس یک سری از پارامترهای تست استحکام و ایمنی را طی می کند و پس از گذراندن این مراحل و تست کنترل کیفیت راهی بازار می شود.


کیفیت چرم یا پارچه های مصرفی
یکی از نکات قابل تامل در موقع خرید تجهیزات و وسایل ورزشی، کیفیت چرم یا پارچه های مصرفی می باشد. کیفیت چرم یا پارچه‌های به کار رفته در دستگاه بسیار مهم می باشد و در این زمینه می بایست کیفیت اتصال نشیمن گاه بررسی شود. کلیه دستگاه‌های بدنسازی اینپارس به علت درک حساسیت بالای چرم و نخ مصرفی در دستگاه ها، به صورت سفارشی و خاص، به یکی از بهترین کارخانه های تولید چرم مصنوعی ایران سفارش داده می شود.  


شاخص های استاندارد دستگاه بدنسازی
مطالعه شرايط ايمني و استاندارد مکان ورزشي از نظر ابعاد، وسايل و تجهيزات و ساير عوامل فيزيكي و هماهنگي خدمات براي منطبق ساختن فعاليتهاي آنها با استانداردهاي ورزشي- تفريحي در احداث اماكن ورزشي بسيار اهميت دارد. در انتخاب تجهیزات بدنسازی می بایست توجه داشت که دستگاه هایی از حداقل استاندارد برخوردار هستند که از نصب تابلو اعلان و آموزش نحوه استفاده از هر دستگاه بر آن و هشدار مواردی که ممکن است به هر دلیلی به فرد آسیب برسد، برخوردار باشند. اینپارس با شاخص استاندارد  ISO 9001: 2008, ISO 1008: 1992 دستگاه های خود، به دنبال ارائه یک مدل مطلوب برای کیفیت کارکرد و عملکرد حرفه‌ای ارائه دهندگان خدمات یادگیری و ورزشکاران در طراحی، توسعه و اجرای تحصیلات و آموزش‌های غیررسمی می باشد.


نحوه طراحی و ظاهر دستگاه و سالن ورزشی
یکی از مهمترین موارد برای خرید دستگاه بدنسازی، زیبایی و ظاهر دستگاه بدنسازی است. افرادی که برای تمرینات ورزشی به باشگاه ورزشی می آیند، به شدت به ظاهر باشگاه ورزشی و دستگاه های چیده شده در باشگاه توجه می کنند. اکثر شرکتهای  تولیدکننده‌ تجهزات ورزشی در بازار پر رقابت امروزی، از این نکته غافل می شوند. با این وجود شرکت اینپارس با مجموعه‌ای از کامل ترین خدمات، با بهره‌گیری از نقاط قوت برترین برندهای دنیا و استفاده از تجارب برترین مهندسان داخلی و همچنین ورزشکاران این رشته، از مشاوره و طراحی تا تجهیز باشگاه بدنسازی و مجموعه ورزشی محیطی آرام همراه با به روزترین تجهیزات و دستگاههای بدنسازی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

طرح تعویض برند اینپارس و سایر برندها
شرکت بدنسازی اینپارس یکی از معدود شرکت های تولیدکننده تجهیزات ورزشی است که در راستای رضایت مندی بیشتر مشتریان و ایجاد ارزش بیشتر، طرح تعویض برند اینپارس و سایر برندها را با جدیت دنبال می کند. طرح تعویض شگفت انگیز اینپارس، با تعویض دستگاه های بدنسازی، علاوه بر ارائه رایگان مشاوره، امکان تخفیف را نیز برای مشتریان عزیز به ارمغان می‌آورد. این طرح تعویض ویژه، شامل تعویض کلیه دستگاههای بدنسازی از هر برندی می باشد.


اعتبار شرکت تولیدکننده
اعتبار شرکت بوسیله خصوصیات مختلفی از قبیل ادراک خریداران، معروفیت، خوبی و بدی، قابلیت اتکا، درستکاری، معتبر بودن، معتقد بودن و ... تعریف می شود. نگرانی در مورد اعتبار شرکت همیشه وجود داشته است که می توان از مأموریت و اهداف غیراخلاقی، اطلاعات و فعالیت های شرکت، محیط کار عملکرد گذشته، و ... نام برد.
اینپارس مفتخر است طی نیم قرن فعالیت مستمر و تجربه در زمینه تولید قطعات و ماشین آلات صنعتی، همواره پیشرو در ارائه فناوری های روز دنیا در حوزه ورزش به ویژه بدنسازی و فیتنس با بهره گیری از تجربه غنی و فناوری روز دنیا باشد و در راستای رضایتمندی بیشتر ورزشکاران عزیز، ضمن تولید تخصصی تجهیزات ورزشی و بدنسازی، عرضه کننده سایر برندهای تولیدکننده تجهیزات ورزشی و بدنسازی باشد که از پیشتازان فناوری ورزشی در حوزه خود هستند.


در دسترس بودن شرکت و نوع توزیع
مهمترین وظیفه مدیریت توزیع این است که کالا را در زمان و مکان مناسب در دسترس مشتریان بالقوه قرار دهد. توزیع تجهیزات ورزشی و وسایل بدنسازی، یک عنصر اصلی در عرضه محصول توسط شرکت های تولیدکننده دستگاه های بدنسازی است که اهمیت در دسترس بودن و قابل اعتماد بودن عرضه‌کننده به عنوان اهداف خرید بر خریدار را نشان می‌دهد. از آن جایی که برای شرکت‌های صنعتی تصمیمات مربوط به کانال‌های بازاریابی از اهمیت استراتژیک برخوردار است، زیرا این تصمیمات دارای اثر بلند مدت می‌باشند. لذا در راستای در دسترس بودن تجهیزات بدنسازی پارس ورزش و افزایش سرعت تحویل، دو نمایشگاه اختصاصی مجزا واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان و دفتر مرکزی به صورت تمام وقت و با درنظرگرفتن تخفیفات ویژه، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.


پشتیبانی و خدمات پس از فروش
پس از انتخاب یک دستگاه خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری و پشتیبانی تجهیزات ورزشی است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند با حفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد، از جمله برنامه‌هایی است که همواره در دستور کار شرکت اینپارس بوده است. شرکت اینپارس خدمات پشتیبانی را به عنوان یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریان خود می داند و همواره مجموعه شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با رفع ابهامات و مشکلات، شرایط لازم برای استفاده کاملتر مشتریان از راهکارها و امکانات پارس ورزش فراهم گردد. تعداد و تنوع مشتریان اینپارس از نظر نوع مالکیت، پراکندگی جغرافیایی و دامنه فعالیت کسب و کار آنها، باعث شده است گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌ های حرفه‌ای از کسب وکارهای گوناگون دراختیار پارس ورزش قرار گیرد. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری های روزکه همواره مورد توجه بدنسازی اینپارس بوده است، کمک می کند تا پشتیبانی کامل و موثری از راهکارهای خود را ارائه کرده و مشتریان را در بالا بردن بهره وری کسب وکارشان یاری نماید. .شما باشگاه داران محترم با یک بار هزینه کردن و خرید از اینپارس، علاوه بر دریافت چندین سال ضمانت محصولات، می‌توانید از خدمات پس از فروش و تعمیرات نیز بهره مند شوید. شما قادر خواهید بود جدیدترین و به روزترین دستگاه های بدنسازی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در باشگاه خود داشته باشید.

ما در اینپارس (پارس ورزش نگین) همواره به دنبال بهترین و برترین برندهای تجهیزات باشگاهی و بدنسازی هستیم. اینپارس با مجموعه‌ای از کامل ترین خدمات، از مشاوره و طراحی تا تجهیز باشگاه بدنسازی و مجموعه ورزشی محیطی آرام همراه با به روزترین تجهیزات و دستگاه های بدنسازی را برای شما به ارمغان می آورد. دستگاه های بدنسازی اینپارس از ضمانت کافی برای استحکام تجهیزات ورزشی و بدنسازی خود برخوردار است. چرا که استحکام دستگاه های بدنسازی یکی از مهمترین المان های مورد بررسی در هنگام خرید آنهاست.کافیست با ما در ارتباط باشید و از مشاوره طراحی و خرید تجهیزات ورزشی و بدنسازی اعم از تجهیزات باشگاهی و تجهیزات ورزش‌های گروهی تا محصولات ورزشی حرفه ای خانگی به سهولت بهره مند شوید.

اطلاعات تماس

  • نشانی کارخانه: اصفهان­،شهرک ­صنعتی مورچه خورت، فاز 4 ، خیابان دکتر حسابی، حسابی 4، پلاک 613/1
  •  تلفن:  45642675-031 و 45642680-031 
    •  مدیریت :  09131180685 اقای عباسی
    •   مدیر فروش : 09338888005
  •  ارتباط با کارشناسان فروش :  09130367588 , 09337777004 ، 09335555009
  •   دفتر تهران :09130377588 , 09383333009
  •   واحد خدمات پس از فروش : 09337777006
 

آمار بازدید

امروزامروز171
دیروزدیروز798
هفتههفته197
ماهماه1011
کل بازدیدکل بازدید2838042