• شماره تماس: 45642680-031
  • شماره فکس: 45642675-031

از باشگاه بدنسازی خانگی تا سلامتی

همانطور که می‌دانید میزان فعالیت بدنی در سلامت شما نقش بسیار مهمی دارد و به همین دلیل سعی می‌کنید که اکثر روزها به باشگاه بدنسازی بروید. ولی شاید بعضی از روزها تصمیم بگیرید به باشگاه نروید و در خانه استراحت کنید و این یک روز تبدیل به چند روز شود و یکباره به خودتون بیایید و ببینید که یک ماه گذشته است و تا حالا به باشگاه نرفتید. البته دلایل متعددی از جمله تعطیلات، آب و هوای ناملایم، مشغولیت‌های کاری، تعهدات خانوادگی و غیره می‌تواند باعث توقف فرآیند تمرین شما شود که این وقفه‌ها باعث می‌شوند تا تأثیرات مفید آموزش و آمادگی جسمانی خود را از دست بدهید. اما با وجود باشگاه بدنسازی خانگی، دیگر نیازی نیست خود را به دردسر بیاندازید.

باشگاه بدنسازی خانگی


اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک باشگاه خانگی در منزل داشته باشید یا اگر در فکر راه اندازی یک باشگاه مجهز اختصاصی برای خود هستید، باید بدانید که این اتفاق فواید و مزایای زیادی برای سلامتی شما در برخواهد داشت. آن هم نه فقط به طور جسمی یا فیزیکی بلکه دقیقا به همان اندازه یا بیشتر اثر مثبت روانی نیز دارد.
 
همه ما می دانیم که گاهی ممکن است برای ورزش کردن احساس کنیم کارهای مهمتری داریم! یا بسیار خسته ایم و یا بسیار گرسنه‌ایم! دیر شده است! خیلی زود است! گاهی نیز ممکن است به دلیلی شلوغی و ترافیک و یا برخی از تعطیلات از ادامه تمرینات صرف نظر کنیم. اما شما با داشتن یک باشگاه خانگی مجهز با یک محیط جذاب و منحصر به فرد، دیگر هیچ بهانه ای برای صرف نظر کردن از تقویت سلامت جسم و روحتان نخواهید داشت.
 

تحقیقات نشان می دهد که ورزش کردن در افزایش سلامت روح و روان شما نقش بسیار مهمی دارد. باشگاه های خانگی پارس ورزش احساس یک باشگاه خصوصی را در خانه شما به ارمغان می آورد. با ترکیب آخرین تجهیزات تناسب اندام و دکور شیک، شرکت پارس ورزش می تواند یک باشگاه خانگی لاکچری را برای شما در منزل طراحی کند که به راحتی بتوانید تمرینات ورزشی خود را انجام دهید.


پارس ورزش قادر خواهد بود محیط تمرینی برای شما فراهم کند که در عین حال به شما تجملاتی مانند موسیقی، طراحی انگیزشی و تلویزیون در حریم خصوصی خانه ارائه دهد و شما را برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان تشویق می کند.


• پول
اکثر صاحبان باشگاه خانگی، تجهیزات خود را به مرور زمان و با توجه به بودجه خود خریداری می‌کنند. البته ساخت باشگاه مورد علاقه‌ شما در یک روز می‌تواند بسیار عالی باشد ولی اگر پول کافی پس‌انداز نکرده‌اید، این را به شما توصیه نمی‌کنیم. با اینکه باشگاه خانگی بسیار عالی است ولی عاقلانه و با توجه به بودجه خود خرج کنید و قطعات را به مجموعه تجهیزات خود را اضافه کنید. زمانی که شما باشگاه خانگی را به جهت ایجاد کسب‌وکار باز می‌کنید از حق عضویتی که دریافت کنید می‌توانید برای مقاصد عالی از جمله برای اضافه کردن تجهیزات استفاده کنید.


• انتخاب تجهیزات بدنسازی
هر شخصی که عضو یک باشگاه ورزشی باشد، بیشترین خواسته‌ او این است که که تجهیزات با سبک آموزشی او متناسب باشد. موضوعی که در مورد باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی وجود دارد این است که طوری برنامه‌ریزی می‌کنند که با خواسته عموم افراد مطابقت داشته باشد.
 
قطعاتی وجود دارند که با سبک آموزش شما متناسب هستند. اجازه دهید که واقع‌نگر باشیم اگر شما به تجهیزات مورد نیاز آموزشی خود دسترسی داشته باشید، عملکرد شما افزایش پیدا می‌کند. یک باشگاه خانگی به شما این امکان را می‌دهد که تجهیزات خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که دقیقاً مطابق با نیازهای شما باشد. سفارشی کردن تجهیزات حول سبک آموزشی خود، بسیار بهتر از تطابق دادن آموزش با تجهیزات است.

 

شرکت تجهیزات بدنسازی پارس ورزش به طور کامل باشگاه خانگی شما را از آغاز تا پایان، طراحی و تجهیز می کند و فضای ورزشی مناسبی برای شما ایجاد می کند. اندازه می تواند از یک گاراژ یا اتاق کوچک تا فضاهای داخلی و خارجی بزرگ متغیر باشد. تجهیزات پارس ورزش نگین بسیار گسترده است و شما را قادر می سازد تمرین یا برنامه تناسب اندام را در منزل انجام دهید.

 

در بخش مشاوره پارس ورزش، اهداف شخصی شما ارزیابی شده و مناسب ترین تجهیزات خانگی به شما پیشنهاد می شود، بنابراین شما می توانید در حریم لوکس و خصوصی خانه خود به اهداف ورزشی خود برسید.


برای رزرو مشاوره رایگان یا در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر درمورد باشگاه لاکچری خانگی با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

  • نشانی کارخانه: اصفهان­،شهرک ­صنعتی مورچه خورت، فاز 4 ، خیابان دکتر حسابی، حسابی 4، پلاک 613/1
  •  تلفن:  45642675-031 و 45642680-031 
    •  مدیریت :  09131180685 اقای عباسی
    •   مدیر فروش : 09338888005
  •  ارتباط با کارشناسان فروش :  09130367588 , 09337777004 ، 09335555009
  •   دفتر تهران :09130377588 , 09383333009
  •   واحد خدمات پس از فروش : 09337777006
 

آمار بازدید

امروزامروز189
دیروزدیروز798
هفتههفته215
ماهماه1029
کل بازدیدکل بازدید2838060