• شماره تماس: 45642680-031
  • شماره فکس: 45642675-031

دستگاه های بدنسازی چندکاره مناسب چه کسانی می باشد؟

دستگاه های بدنسازی چند کاره مناسب افرادی می باشد که می خواهند بدنسازی در خانه یا محل کار خود انجام دهند. تمرین های بدنسازی، از مهمترین  ورزش ها برای تناسب اندام می باشد. وجود دستگاه های بدنسازی چندکاره، انجام این تمرین ها را برای افرادی که تمایل به انجام آن در خانه یا محیطی غیر از باشگاه دارند، بسیارآسان کرده است.

دستگاه های بدن سازی چند کاره پارس ورزش، به دلیل چند کاره بودن، صرفه جویی در وقت، حجم کم و زیبایی آن ها، از پر فروش ترین محصولات بدن سازی به حساب می آیند.

ورزش باید جزئی از زندگی افراد باشد و هرگز آن را نباید کنار گذاشت؛ به همین دلیل، بسیاری از مردم که قادر نیستند در باشگاه ها و اماکن ورزشی شرکت کنند، وسایل و دستگاه های بدنسازی را به خانه های خود می برند. اگر شما دستگاه های بدنسازی چندکاره پارس ورزش را در منزل داشته باشید، در هر ساعت از شبانه روز که فرصت پیدا کنید، می توانید به انجام فعالیت های ورزشی بپردازید، و این به نفع شما می باشد.
دستگاه های چندکاره پارس ورزش، شامل دستگاه بدنسازی کراس آور و دستگاه بدنسازی اسمیت می باشد. هرکدام از این دستگاه ها، به صورت جداگانه باعث تقویت بخش هایی از عضلات بدن می شوند.
با استفاده از ماشین بدنسازی کراس آور میتوان حرکات پشت بازو ،جلو بازو، پرس سینه، نشراز جانب، نشر از روبرو با کابل، حرکت قایقی، حرکت های داخل و خارج پا را انجام داد؛ و با دستگاه اسمیت می توان حرکت های پرس سینه، پرس بالاسینه و پرس زیر سینه را انجام داد.

 کراسآور (Crossover)
کراس آور (Crossover)
این دستگاه به منظور شکل دادن به عضلات زیر سینه، تفکیک عضلات بالای شکمی و سینه، مورد استفاده بدنسازان قرار گرفته است. افرادی که از انگیزه ی زیادی برای تمرین بر روی عضلات سینه برخوردار هستند، و تقویت این عضلات، به عنوان یکی از مطلوب ترین اهداف بدنسازی آن ها به شمار آید، با بهره گیری از این دستگاه می توانند به اهداف خود دست پیدا کنند. جدای این حقیقت که داشتن عضلات سینه ای قوی، موجب افزایش قدرت و کارایی عمومی بدن شما می گردد، ورزیده بودن این عضلات، در بهبود ظاهر کلی بالا تنه نیز نقش انکار ناپذیری دارد. امکان انجام تمرین های ورزشی با کراس اور، هم از بالا و هم از پایین وجود دارد، که می توان با تنظیم کردن قرقره کابل این دستگاه بدنسازی، حرکت های بالا به پایین و یا پایین به بالا انجام داد.


از جمله حرکت هایی که با دستگاه بدنسازی کراس آور پارس ورزش میتوان انجام داد، عبارتند از:

پشت بازو:
پشت بازو، یکی از بهترین حرکت ها برای افزایش حجم عضله سه سر بازویی می باشد. این حرکت، به تمام بخش های پشت بازو فشار وارد می کند، اما حداکثر فشار بر روی بخش خارجی پشت بازو است. انجام این حرکت به منظور ایجاد تفکیک عضلانی صورت میگیرد، و موجب وارد شدن فشار به بخش های داخلی و بلند عضله سه سر بازویی می گردد؛ برای داشتن تعادل بیشتر، در انجام حرکت پشت بازو، میتوان آن را بر روی میز بدنسازی انجام داد.

جلو بازو:
جلو بازو، یکی از حرکت هایی می باشد که در هنگام نزدیکی مسابقات، برای تفکیک و زیباتر کردن فرم عضله دوسر بازویی انجام می شود؛ انجام این حرکت به منظور افزایش ارتفاع و حجم عضله دو سر بازوی کاربرد دارد. این حرکت را می توان به صورت تک دست یا جفت دست، انجام داد.

پرس سینه:
حرکت پرس سینه، قسمت های قفسه زیرسینه، قفسه بالاسینه و قفسه سینه را هدف قرار می دهد؛ انجام این حرکت باعث تفکیک خطوط عضلات بدن می شود.

 نشراز جانب:
نشر از جانب، یک حرکت های تک مفصلی فوق العاده مؤثر برای تقویت سرشانه ها می باشد؛ با اجرای این حرکت سه گروه از عضلات سرشانه، بیشتر بخش میانی) عضله فوق خاری)، یکی از عضلات گرداننده شانه و بخش بالایی عضله ذوزنقه، تقویت می شوند.


نشر از جلو با کابل:
نشر از جلو با کابل، نیز یکی دیگر از حرکات تمرینی تقویت عضلات سرشانه می باشد؛ عضلاتي که در جريان اجراي این حرکت با فشار تمرين درگير مي شوند، قسمت هاي قدامي عضلات دلتوئيد می باشد، که از اصلي ترين قسمت هاي سرشانه است، که در جريان اجراي اين حرکت، مستقيماً با فشار تمرين درگير مي شوند؛ حرکت نشر از جلو با سیم کش، فشار قابل توجهي بر قسمت هاي مياني دلتوئيدها، قسمت هاي فوقاني عضلات سينه اي و همچنین قسمت هاي فوقاني عضلات ذوزنقه وارد مي کند.


حرکت قایقی:
حرکت قایقی با دستگاه کراس اور، به منظور تقویت عضلات زیر بغل وعضلات ذوزنقه انجام می‎شود. همچنین یکی از بهترین حرکاتی می باشد، که باعث افزایش قدرت بالا تنه می شود؛ حرکت زیر بغل قایقی، یکی از بهترین حرکت ها برای افزایش سایز بدن است. ساخت عضلات زیر بغل حجیم باعث می شود، کمر شما باریک تر به نظر برسد و باعث بهبود وضعیت جسمانی شما خواهد شد.

حرکت های داخل و خارج پا:
حرکت های داخل و خارج پا، برای تقویت عضلات پا، ران، برجسته کردن قسمت خارجی ران و سرینی میانی، و همچنین برای قدرت بخشیدن به این نواحی بسیار مؤثر است.

دستگاه اسمیت                       
دستگاه اسمیت:
برای بهبود بخشیدن به میزان آمادگی و تناسب اندام خود، می توانید از دستگاه اسمیت پارس ورزش استفاده کنید. دستگاه چندکاره اسمیت، به نوبه خود بسیار مؤثر می باشد. هنگامی که با دستگاه اسميت، تمرین های بدنسازی خود را انجام می دهید، در واقع ميتوانيد تمام تمركز خود را روي انجام حركت داشته باشيد و از استراحت در دامنه حركت، جلوگيري كنيد؛ همچنین می توانید، انجام فعالیت بدنسازی با وزنه هاي خيلي سنگين را، با دستگاه چندکاره اسمیت، ايمنتر سازید.


چند حرکت اساسی در بدنسازی وجود دارد که می توانید، آن ها را با دستگاه اسمیت انجام دهید؛ این حرکت ها عبارتند از:

اسكوات پا باز:
انجام حركت اسکوات پا باز با دستگاه اسمیت، حدودا نيمي از عضلات بدن را، چه عضلات زير فشار و چه عضلات كمكي اوليه و ثانويه، درگير می کند؛ در طي انجام اين حركت، به جز عضله چهار سر ران كه متحمل فشار زیادی می باشد، ساير عضلات از جمله ساق، همسترينگ، سريني و عضلات فيلهاي كمر، به عنوان عضلات كمكي اوليه، و عضلاتي مثل زيربغل و شكم، به عنوان عضلات كمكي ثانويه تقویت می شوند. در واقع بيش از نيمي از عضلات بدن، با انجام این حركت تقویت می شوند، و همين موضوع اسكوات را، به سخت ترين حركت در پرورش اندام تبديل كرده است. حرکت اسکوات پا باز با دستگاه اسمیت، با عث ترشح هورمون هاي آنابوليك می شود، که ساير عضلات را در رسيدن به ضخامت و حجم بيشتر هدايت مي کند.

ساق پا ايستاده:
حرکت ساق پا ایستاده با دستگاه اسميت، باعث می شود که فشار به صورت مستقيم روي عضلات ساق پا اعمال شود، و بدنسازان به منظور ‏تقویت عضلات ساق ‏پا، این حرکت را انجام می دهند. همچنین اجراي این حرکت، فشار بيشتري روي عضلات پشت پا، باسن و فيلهكمر  قرار می دهد، و باعث تقویت این عضلات می شود.

پرس سينه يا بالا سينه:
یکی از مزایای انجام این حرکت با دستگاه اسمیت این است که، زماني كه پرس سينه را با دستگاه اسميت اجرا ميكنيد، ميتوانيد حفظ بالانس وزنه را فراموش كنيد، و صرفاً روي انقباض و درگيري عضلات تمرکز كنید. این حرکت، نه تنها عضلات سینه، بلکه عضلات سرشانه قدامی، پشت بازو، و حتی زیربغل را تقویت می دهد. اگر برای ساختن سینه ای گرد و کامل، که قدرتی متناسب هم داشته باشد، فقط بتوان یک حرکت انتخاب کرد، انتخاب حرکت پرس سینه یا بالا سینه با دستگاه اسمیت پارس ورزش، بهترین تصمیم می باشد. در واقع، با هیچ حرکت دیگری نمی توان بالاتنه را به این اندازه پرورش داد. به طور خلاصه، حرکت پرس سینه، یکی از مناسب ترین حرکات برای افزایش حجم قسمت بالایی عضله ی سینه بزرگ است، که با دستگاه اسمیت، این مهم برآورد می شود.

پرس سرشانه:
حرکت پرس سرشانه با دستگاه اسمیت، با هدف افزایش قدرت و حجم بخشهای مختلف دلتوئید، به خصوص بخش جلویی دلتوئید انجام می گیرد؛ حرکت پرس سرشانه، در افزایش قدرت عضله پشت بازو، عضله ترپز (کول) و عضلات کمربند شانه ای بسیار مؤثر است.

دستگاه های چندکاره پارس ورزش برای افراد پرمشغله طراحی شده اند، و علاوه بر اینکه فضای کمی را اشغال می کنند، دارای کارایی بسیار بالایی بوده و با بهترین کیفیت، در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته اند. دستگاه های بدنسازی چندکاره، در افزایش قدرت عضله ای بدن بسیار مژثر می باشند؛  به وسیله این دستگاه های چندکاره می توان، تعداد وسیعی از حرکات ورزشی را به راحتی اجرا نمود. همچنین دستگاه بدنسازی کراس اوور و دستگاه بدنسازی اسمیت، دارای قابلیت های فراوانی می باشند.

اطلاعات تماس

  • نشانی کارخانه: اصفهان­،شهرک ­صنعتی مورچه خورت، فاز 4 ، خیابان دکتر حسابی، حسابی 4، پلاک 613/1
  •  تلفن:  45642675-031 و 45642680-031 
    •  مدیریت :  09131180685 اقای عباسی
    •   مدیر فروش : 09338888005
  •  ارتباط با کارشناسان فروش :  09130367588 , 09337777004 ، 09335555009
  •   دفتر تهران :09130377588 , 09383333009
  •   واحد خدمات پس از فروش : 09337777006
 

آمار بازدید

امروزامروز171
دیروزدیروز798
هفتههفته197
ماهماه1011
کل بازدیدکل بازدید2838042