• شماره تماس: 45160-031 و 45642680-031
  • شماره فکس: 45642675-031

زمان مناسب تمرینات بدنسازی

بهترین وقت برای تمرینات بدنسازی چه زمانی است؟ کدام هدف باید در نظر گرفته شود؛ عملکرد بهتر یا آسیب دیدگی کمتر؟ دلیل آن نیز این است که نمی‌توان زمان خاصی را به‌عنوان یک زمان "کاملاً ایده آل" برای تمرین انتخاب کرد و عوامل فردی زیادی در این پاسخ دخیل‌اند.

مطالعه بیشتر

نکاتی ارزشمند جهت تمرین بدنسازی بهتر در باشگاه

زمانی که تصمیم می گیرید با پشتکار تمرین کنید و در ظاهر خود تغییر اساسی ایجاد نمائید، نکات بسیار کوچکی هستند که رعایت آن ها تغییرات بسیار بزرگی را در پی خواهد داشت. تمرین کردن و ایجاد تغییر در ظاهر و فیزیک بدن، فرآیندی زمان بر است. از این رو باید صبور باشید.

مطالعه بیشتر

تناسب اندام با دستگاه های بدنسازی در منزل

طبق برآورد انجمن اجناس ورزشی ایالات متحده، آمریکائیان همه ساله بیش از ۱/۸ بیلیون دلار صرف دستگاه های بدنسازی خانگی می کنند. اما در ضمن می توانند از دستگاه های بدنسازی مدرن و کامپیوتری شده در مراکز ورزشی، در دانشگاه ها و ... تقریباً به رایگان استفاده نمایند و طاقت قلب و شش های خود را بالا ببرند.

مطالعه بیشتر

بدنسازی و فیتنس در زنان

شايد يكي از مهمترين تفريح همراه با ورزش براي افراد به ويژه امروزه در ايران، ورزش بدنسازي باشد. افرادی كه به اين ورزش رو می آورند، در ابتدا عموماً تفاوتی بين رشته های مختلف ورزش بدنسازی نمی بينند، اما بايد گفت كه اينطور نيست. بدنسازی شامل رشته‌های مختلف نظير فيتنس، بادی بيلدينگ، بادی كلاسيك و ... است.

مطالعه بیشتر

آشنایی با حرکات بدنسازی شکم و دستگاه های مرتبط با آن

مهم‌ترین و اساسی‌ترین اصلی که ورزشکاران در باشگاه بدنسازی می بایست به آن آگاه شوند و دقت نمایند این است که جدا از هدفی که برای رسیدن به آن، به باشگاه بدنسازی روی آورده‌اند (این هدف می‌تواند کاهش وزن، افزایش وزن، سلامت جسمانی و یا پرورش اندام باشد)، باید روش صحیح تمرین بدنسازی را فراگیرند و با تکنیک صحیح به تمرین بپردازند.

مطالعه بیشتر

آشنایی با حرکات بدنسازی سینه و دستگاه های مرتبط با آن

از مهمترین شرط های موفقیت در ورزش بدنسازی، انجام صحیح حرکات در تمرینات این ورزش می باشد. انجام اشتباه یک حرکت در ورزش بدنسازی، نه تنها موجب عدم پیشرفت در رشد عضله موردنظر می گردد بلکه آسیب دیدگی هایی را نیز به وجود می آورد که شاید جبران‌ناپذیر باشند.

مطالعه بیشتر

آموزش حرکات بدنسازی و معرفی وسایل و دستگاه های مربوطه

از مهمترین شرط های موفقیت در بدنسازی، انجام صحیح حرکات و تمرین های آن می باشد؛ اگر ورزشکاران، تمرین های بدنسازی را به صورت صحیح انجام ندهند، موجب عدم پیشرفت در تقویت و رشد عضله ها، و ایجاد آسیب های جبران ناپذیر به عضلات خود می شوند.

مطالعه بیشتر

بدنسازی بانوان

تاثیر تمرین های بدنسازی روی بدن زنان، فقط محدود به چربی سوزی نمی شود، بلکه با افزایش متابولیسم، افزایش تراکم استخوانی، افزایش حجم عضلانی، باعث جلوگیری از بروز آسیب دیدگی، افزایش توازن بدن، جلوگیری از ابتلا به بیماری های کرونری قلب، ریکاوری و توانبخشی، ارتقاء عملکرد در سایر رشته های ورزشی، کاهش روند پیری، و ارتقاء وضعیت ظاهری می شود. در واقع، ایجاد برنامه برای تمرین های بدنسازی برای خانم ها، یکی از مهمترین قسمت در فیتنس و تناسب اندام می باشد.

مطالعه بیشتر

اطلاعات تماس

  • نشانی کارخانه: اصفهان­،شهرک ­صنعتی مورچه خورت، فاز 4 ، خیابان دکتر حسابی، حسابی 4، پلاک 613/1
  •  تلفن:  45642676-031 و 45642680-031 و 45160-031
  •  مدیریت: 09122040500
  •  مدیر فروش: 09130377588

آمار بازدید

امروزامروز670
دیروزدیروز776
هفتههفته5772
ماهماه2286
کل بازدیدکل بازدید1557950